www.budomarket24.pl
Sklep wielobranżowy, wszystko dla domu, ogrodu, warsztatu.

Wybierz odpowiednią walutę:

O firmie


Firmowy sklep Budomarket pod adresem www.Budomarket24.pl jest własnością firmy IT Pro Solutions.

Kontakt:

Osiniec Aleja Jedenasta 1
62-200 Gniezno
e-mail: biuro@Budomarket24.pl Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. \n Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

NIP : 784-200-25-81

Regon: 301131373

WBK
19 1090 1375 0000 0001 1570 9558

 

Wpis do ewidencji działalności gospodarczej przez Prezydenta Miasta Gniezna
nr. 020036

Budomarket24 jest firmowym sklepem Budomarket. Nasza firma jest autoryzowanym partnerem firmy Budomarket. Dzięki naszej skuteczności osiągamy najwyższe wyniki na polskim rynku.

Prowadzimy sprzedaż narzędzi oraz osprzętu w obrocie zarówno hurtowym jak i detalicznym. Sprzedajemy tylko nowe, oryginalne i markowe narzędzia niemieckiego producenta Budomarket. Kupując u nas masz pewność, że otrzymasz oryginalne narzędzia z kartą gwarancyjną i dowodem zakupu.
Od początku istnienia Budomarket24 stara się zapewnić Państwu produkty w najniższych cenach a naszym celem jest przede wszystkim zadowolenie klienta.

Współpraca z tak wielkim producentem jakim jest firma Budomarket, jest na bardzo wysokim poziomie co odzwierciedlają statystyki i osiągnięcia Naszego firmowego sklepu. Nasza oferta jest nie tylko kompletna pod względem asortymentu, przede wszystkim, jest jedną z najbardziej korzystnych cenowo.
Budomarket24   to coś więcej niż zwykły sklep internetowy. Kupując u nas możesz nawiązać żywy kontakt z handlowcem, który  udzieli Ci wyczerpujących informacji nt. oferowanych produktów oraz  warunków dostawy.

Posługujemy się profesjonalnym systemem sprzedaży internetowej. Zapewniamy bezpieczne przekazywanie informacji, jakich udzielasz nam o sobie. Stale usprawniamy i rozbudowujemy nasz system, by dobrze spełniał oczekiwania naszych klientów.

Przez 24 godziny na dobę możesz łączyć się z witryną sklepu. Służymy aktualnymi listami bestsellerów i informacjami o wszystkich nowościach i promocjach u naszych dostawców. W każdej chwili możesz wysłać do nas e-mail.

Za kupione u nas towary możesz zapłacić kurierowi przy odbiorze lub przelewem, a wkrótce także kartą kredytową. Pracujemy również nad tym by klient bez wyjścia z domu mógł zakupić w naszym sklepie towar na raty. Staramy się, aby pobyt w naszym sklepie nie sprawił Ci żadnych problemów. Jeśli mimo wszystko zagubisz się w naszych sklepach, natychmiast przyjdziemy Ci z pomocą.

Serdecznie zapraszamy do zakupów

Zespół www.Budomarket24.pl


INFORMACJE O SKLEPIE

ITPS Group - sklep wielobranżowy, wszystko dla domu, ogrodu, warsztatu:
elektronarzędzia, wiertarki, młotowiertarki, sprzęt ogrodniczy, kosiarki,
narzędzia spalinowe, nagrzewnice, klimatyzatory, osuszacze...